Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

19 травня у РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл

Відповідно ці структури представляли начальник Рівненського обласного управління юстиції Іванна Смачило та директор Рівненського обласного центру з надання безоплатної правової допомоги Василь Овдіюк. Поважних гостей представив керуючий справами РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук.

Метою зустрічі став відкритий діалог з молоддю.  Саме їй належить майбутнє у правовому полі і саме вона  має втілювати в життя  власні креативні проекти. На цьому неодноразово наголошує ректор Юрій Ладиславович Бошицький, орієнтуючи молодь на високі перспективи. Прикметно, що Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області разом з Іванною Смачило представляли і випускники РІ КУП НАНУ. Студентам важливо було дізнатися, що Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголосив конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України. «Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!», ? закликав молодих правників Василь Овдіюк.

Для багатьох студентів це, безумовно, шанс розпочати успішну кар?єру, а тому ця пропозиція знайшла належний відгук у молоді. Насамкінець була спільна фотографія на память про зустріч. Фотографувалися у вишиванках, адже зустріч відбувалася у  День вишиванки, коли кожен  свідомий громадянин України вважає за честь  одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

• Ігор Семенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: