«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

12-річна Марійка терміново потребує допомоги

У дівчинки важке захворювання – лімфобластний лейкоз. Марія Шелях захворіла наприкінці минулого літа. Лікарі поставили діагноз – ЮРА (ювенільний ревматоїдний артрит). Але, як з’ясувалося пізніше, усі чотири місяці так маскувалося значно страшніше та серйозніше захворювання – лімфобластний лейкоз.


“Зараз дівчинка проходить поетапне спеціалізоване лікування в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні м. Рівне. Поруч постійно перебуває мама Наталія. Чи потрібна саме трансплантація кісткового мозку, буде встановлено пізніше”, – розповідають рідні Марійки
За словами близьких, до 20 грудня 2016 р. ця мужня дівчинка витримала дві пункції спинного мозку та перенесла три “хімії”.  Якщо доз­волять показники крові, які щоразу критично падають,  на неї чекає третя пункція з введенням “хімії” безпосередньо в спинний мозок.
Наразі батьки звертаються до усіх небайдужих із проханням про допомогу!
Постійно треба донорів, у яких перша (О) резус позитивна (+) група крові.
У батьків уже закінчуються всі заощадження, адже щодня йде багато грошей на лікування. Якщо у когось є можливість підтримати матеріально, кошти можна пересилати на картку Приватбанк:  4149 4996 4718 9883 Отримувач Шелях Юрій Вікторович.
Тел. мами Наталії (096) 383 33 58.
Батьки звертаються  за допомогою до усіх небайдужих і просять  відгукнутися та врятувати життя Марійки, яка хоче жити. Бо впевнені – чужих дітей не буває!

Версія для друку
4
від 27.01.2017р.
  1
Коментарий

Dantshik 2017-04-05 20:09:56

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кровю і переміг смерть для нас!
Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що памятаєте і не памятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
І закликаючи Імя Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоровя і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5: 4)
Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любовю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»