«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

11-класницю вітала оплесками вся школа

У неї не було сусіда по парті й не буде випускного вечора, адже цього року Оксана Зінчук не мала однокласників.

 Зате, у неї був персональний класний керівник. Й урочисту лінійку з нагоди останнього дзвоника присвятили тільки їй – єдиній випускниці серед 130 учнів, що у селі Грушвиця Рівненського району, і таке сталося тут вперше за майже 50 років.

“Коли я комусь розказую, що я одна – це для всіх великий шок, ніхто не вірить”, - зізнається дівчина. Вона виявилася єдиною з-поміж дев’яти учнів, хто залишився вчитися до 11 класу, а не пішов зі школи після 9-го чи 10-го. “Це було так само, як і репетиторство. Нічого особливого, просто з вчителем сам на сам. Були можливості краще почати вчитися”, - бачить позитив у самот­ньому навчанні Оксана. Вчителі зізнаються, що навчати одну дитину важче, ніж цілий клас, адже матеріал засвоюється швидше. Натомість зав’язуються близькі стосунки. “Таке враження, що це випуск у моєї доньки чи особисто в мене”, - зізналася у своєму хвилюванні класний керівник Ірина Кривко.
Оксану на святковій лінійці директор Ярослав Ткачук назвав гордістю всієї школи. “Вона в нас чарівна дівчинка, активна, брала  участь у різних заходах. Вона і спортсменка, й учасниця  художньої самодіяльності”, - розповів. Від такої уваги випускниця зніяковіла, але не стала приховувати захвату. “Емоції переповнюють мене, мені дуже приємно. Взагалі вся увага на мене, мені це дуже подобається”, - зізналася вона. А ще дівчина розповіла, що поступає до вишу та планує в майбутньому стати педагогом.
• Анна Махно

Версія для друку
22
від 02.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»