Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

10 кроків для порятунку України

Основна помилка полягає в тому, що замість прийняття і впровадження власної моделі економічного росту робимо ставку на іноземну кредитну підтримку, яка заохочує політику деіндустріалізації, експорт сировини і робочої сили. Це не дає потрібного ефекту. Необхідна нова економічна програма, яка дала б можливість країні швидко розвиватися, а громадянам - повернутися додому, пристойно заробляти і будувати майбутнє у власній країні. Партія «Основа» має такий документ – він називається «Доктрина 2030». Це неполітичний документ, який опирається на результати фундаментальних досліджень і розрахунків вчених і практиків.
Програма стрімкого розвитку України, яку пропонує партія «Основа», – це всього дише 10 кроків, після яких наша держава нарешті почне стрімко розвиватися. Коротку презентацію програми для читачів «Вістей Рівненщини» зробив голова Рівненської обласної організації політичної партії «Основа»
Валентин Кирилюк:
1. Ми створимо 2 мільйони робочих місць із гідною заробітною платою, і країна ЗаПрацює.
Підприємствам, які були закриті у 2014-2018 роках, будуть надані безпроцентні кредити на відновлення виробництва, на роботу зможуть повернутися мільйони людей. Успішним підприємствам будуть виділені дешеві довгострокові кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще один мільйон робочих місць. Покращити ситуацію зможе лише стрімкий економічний розвиток і створення нових робочих місць – як у традиційних галузях, так і в нових.
2 . Ми суттєво знизимо податки, і країна ЗаПрацює.
Одночасне зниження прибуткового податку з 18 відсотків до 10 і ЄСВ з 22 відсотків до 15 дозволить кожному працюючому отримувати на руки додатково від кількох сотень до кількох тисяч гривень. Податок на прибуток буде замінено податком на виведений капітал. ПДВ буде знижено на 6 відсотків. Роботодавцю стане вигідно платити офіційні зарплати. Можливі втрати бюджету необхідно компенсувати скороченням необґрунтованих видатків із Держбюджету.
3.    Ми повернемо гроші, вкрадені із банківської системи, і країна ЗаПрацює!
І приватні особи, і підприємства отримають із Фонду гарантування вкладів, і з Національного банку повне повернення вкладів, втрачених у закритих Гонтаревою банках. Підприємства зможуть повернутися до роботи, а люди вкласти свої гроші в економіку країни. Грошей вистачить – лише в Гонтаревої і її оточення можна конфіскувати не менше 100 мільярдів гривень.
4. Ми скоротимо кількість чиновників утричі, і країна ЗаПрацює.
Сучасні технології дозволяють замінити більшу частину функцій чиновників сучасними технологічними рішеннями. Ми зекономимо і на скороченні державного апарату, і на скороченні корупції – комп’ютеру неможливо дати хабар. Потрібно максимально втілити в життя систему електронного урядування.
5 Ми знизимо ціни на газ та електроенергію, і країна ЗаПрацює.
Ціна на газ буде знижена на 40 відсотків, при одночасній реалізації масштабної програми енергоефективності. Це знизить собівартість української продукції, а відтак і ціну на неї, знизить тарифи на опалення, електроенергію, гарячу воду. Комунальні платежі домогосподарств не повинні перевищувати 20 відсотків від доходів сім’ї, а рівень доходів повинен дозволяти їм обходитися без субсидій.
6.Ми знімемо блокаду Донбасу, і країна ЗаПрацює.
Блокада завдала збитків у 50 мільярдів гривень, позбавила країну 100 тисяч робочих місць. Відновивши економічні зв’язки, ми повернемо роботу, зарплату, відновимо виробництво на підконтрольних Україні територіях, а після вводу миротворців – і на всьому Донбасі.
7. Ми замінимо кредити МВФ на інвестиції, і країна ЗаПрацює!
Все, що ми заробляємо, – віддаємо МВФ за відсотки за кредитами, які набрала нинішня влада. Україну фактично віддали під зовнішнє управління. Ми відмовимося від кредитів і притягнемо в економіку українських та іноземних інвесторів, які створять нові робочі місця, а прибуток буде залишатися в Україні. Без зміни політики з боргової на інвестиційну – країна приречена на зовнішнє управління кредиторами.
8. Ми надамо доступні кредити для бізнесу, і країна ЗаПрацює!
Ми відновимо довіру до банківської системи, знову можна буде сміливо віднести гроші в банк і отримувати свої відсотки. Ми знизимо відсотки на облікову ставку, кредити подешевшають у 2-3 рази – банки зможуть фінансувати і бізнес, який створює нові робочі місця, і купівлю нових квартир молодим сім’ям під європейські відсотки.
9. Ми повернемо державне замовлення на українські заводи, і країна ЗаПрацює.
Державні і приватні заводи отримають замовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розпочнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Усе, що країна закуповує за кордоном, ми замінимо власним, українським, виробництвом.
10. Ми доб’ємося від Росії компенсації збитків, і країна ЗаПрацює.
Через міжнародні суди ми доб’ємося компенсації Росією 40 млрд. доларів збитків, завданих анексією Криму і війною на Донбасі, і спрямуємо ці кошти на відновлення і розвиток економіки України.
Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: